کریستیانو رونالدو، بالاتر از تمام رکوردها!

کریستیانو رونالدو همچنان در دنیای فوتبال می‌درخشد و با ثبت رکوردهای مختلف، روز به روز دست نیافتنی‌تر می‌شود.

این روزها دیگر روزنامه نگاران هم نمی دانند باید چه لقبی به رونالدو بدهند. افسانه ای، دست نیافتنی، فوق ستاره یا ابر انسان همه القابی است که به رونالدو سنجاق شده اما او آنقدر درخشان است که هیچ کلمه ای یارای توصیف درخشش هایش را ندارد. او که با بازگشت به منچستر یونایتد درخشش در لیگ جزیره را استارت زده، چندی پیش موفق شد رکورد گلزنی علی دایی در بازی های ملی را بشکند و پس از آن همچنان به درخشش خود اجاره می دهد. او تا اینجا ۱۱۴ گل ملی به ثمر رسانده و با ادامه این روند می تواند آمار خود را دست نیافتنی تر کند.

CR۷چند روز قبل، در بازی دوستانه مقابل قطر، شمار بازی های ملی خود را به عدد ۱۸۱ رساند و با پشت سرگذاشتن رکورد سرخیو راموس به رکورددار بازی های ملی در بین کشورهای اروپایی تبدیل شد.پیش از این راموس با ۱۸۰ بازی ملی رکورددار بازی های ملی در بین کشورهای اروپایی بود که رونالدو این رکورد را هم به خود اختصاص داد.

رکورددار تعداد بازیهای ملی در تاریخ به احمد حسن مصری تعلق دارد که  ۱۸۴ بازی ملی انجام داده است و  در سال ۲۰۱۳ بازنشسته شد. قطعا کریستیانو رونالدو می تواند این رکورد را هم بشکند.

با ادامه درخشش رونالدو در بازی شب گذشته مقابل لوکزامبورگ، رونالدو نشان داد قصد توقف ندارد و همچنان به دنبال ارتقای آمار گلزنی و حمله به رکوردهای جدید است.