کابوسی که ولکن مجیدی نیست

استقلال در بازی مقابل مس رفسنجان دو گل دریافت کرد.

استقلال در بازی مقابل مس رفسنجان دو گل دریافت کرد.

تیم فوتبال استقلال در یک بازی جذاب موفق شد مس رفسنجان را با نتیجه ۳ بر ۲ شکست دهد و صدرنشینی خود را تثبیت کند. با این حال تیم مجیدی که تا به حال در ورزشگاه آزادی گل نخورده بود، ۲ گل از مس دریافت کرد و این رکورد برای آبی ها شکسته شد.

نکته عجیب ماجرا اما به گل خوردن استقلال بعد از دقیقه ۹۰ بازی برمی گردد و این کابوس ول کن مجیدی و تیمش نیست. این برای سومین بار در رقابتهای این فصل بود که دروازه استقلال در وقتهای تلف شده باز شد تا تیم مجیدی از این حیث، قابل قیاس با استقلال استراماچونی در لیگ نوزدهم شود که بارها و بارها دروازه‌اش در وقتهای اضافه باز شده بود.

استقلال در بازی با فجر سپاسی در هفته چهارم و در دیدار مقابل آلومینیوم در هفته سیزدهم، نتوانست از گل زده‌اش محافظت کند و بازی برده را با مساوی عوض کرد منتهی در بازی امروز، اتفاقات آن دو دیدار تکرار نشد و استقلال برای اولین بار، علیرغم دریافت گل در وقتهای تلف شده، توانست برنده بازی شود. اگر استقلال در دقایق پایانی بهتر بازی را کنترل می‌کرد حالا ۴ امتیاز بیشتر داشت و ۳۶ امتیازی بود. استقلال باید روی کنترل بازی در دقایق پایانی بیشتر کار کند و گرنه در ادامه فصل از این ماجرا آسیب خواهد دید.