پلیس راهور: محدودیت تازه‌ای برای رفتن به شمال نداریم

سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به اجرای محدودیت‌های کرونایی در محورهای شمال، گفت: برنامه جدیدی برای تعطیلات پیش‌رو اعلام نشده است.

فارس نوشت: سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به اجرای محدودیت‌های کرونایی در محورهای شمال، گفت: برنامه جدیدی برای تعطیلات پیش‌رو اعلام نشده است.

هادی عبادی امروز درباره آخرین وضعیت آمد و شد خودروها در محورهای مازندران در شهرستان ساری، با اشاره به اجرای محدودیت‌های کرونایی در محورهای شمال، اظهار کرد: درحال حاضر آمد و شد خودروها به‌صورت عادی و روان است.

وی با اعلام اینکه برنامه جدیدی برای تعطیلات پیش‌رو اعلام نشده است، افزود: باتوجه به اجرای محدودیت کرونایی در ورودی‌های استان جلوی خودروهای بدون مجوز گرفته می‌شود.

سرپرست پلیس راه مازندران با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۱ دستگاه خودرو اعمال قانون و ۱۴۵ دستگاه خودرو برگشت داده می‌شوند، تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون ۱۲۳هزار و ۱۳۱ دستگاه خودرو اعمال قانون و ۸۱هزار و ۵ دستگاه خودرو برگشت داده شدند.

این مسؤول یادآور شد: وضعیت جوی در استان مازندران ابری و در برخی مقاطع بارندگی خفیف و در ارتفاعات استان ولی‌آباد کندوان و گدوگ سوادکوه شاهد مه غلیظ هستیم.

عبادی در پایان خاطرنشان کرد: تاکید پلیس کماکان بر پرهیز از ترددهای غیرضروری در محورهای شمال است.