پالس‌های مثبت برای بازگشت کریم‌ باقری به پرسپولیس

احتمال اینکه کریم باقری مجددا به پرسپولیس برگردد وجود دارد.

احتمال اینکه کریم باقری مجددا به پرسپولیس برگردد وجود دارد.

یکی از اتفاقات ویژه و البته تلخ برای پرسپولیسی‌ها در تابستان امسال، جدایی کریم باقری از این تیم بود. اسطوره باشگاه پرسپولیس و یکی از درخشان ترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران، طی سال‌های اخیر همواره به عنوان دستیار در کنار پرسپولیس حضور داشت و خیلی‌ها کریم را عامل دور شدن حاشیه از این تیم می‌دانستند. بازیکنان پرسپولیس هم ارتباط بسیار خوبی با باقری داشتند و احترام زیادی برای او قائل می‌شدند.

با این حال خبری از تمدید قرارداد با باقری نشد و با اعلام درویش، کریم برای فصل آینده روی نیمکت پرسپولیس نخواهد نشست. آنطور که اعلام شد مشکل باقری برای حضور در پرسپولیس فوتبالی نبود و مسائل بیرون از فوتبال برمی‌گشت. دقیقا مشکلی که برای حضور جواد نکونام روی نیمکت استقلال وجود داشت ولی با رایزنی‌های انجام شده، مشکل نکونام برای حضور در استقلال حل شد. هواداران پرسپولیس هم انتظار داشتند مشکل باقری هم درست مثل نکونام حل شود و آقا کریم قراردادش را با پرسپولیس تمدید کند. اتفاقی که تا این لحظه رخ نداد و فعلا خبری از حضور باقری در پرسپولیس نیست.

با این حال با توجه اصرار زیاد هواداران پرسپولیس و همچنین درخواست یحیی گل‌محمدی برای حضور کریم، طی روزهای گذشته مذیران پرسپولیس دنبال این بودند که بتوانند مشکل باقری را حل کنند و شرایط را برای حضور مجدد او فراهم کنند. شنیده‌ها حاکی از آن است که در این رابطه پالس‌های مثبتی هم داده شده ولی هنوز هیچ چیز قطعی نیست. درویش به دنبال این است که بتواند مشکل باقری را حل کند و پیگیری‌های او در این زمینه ادامه خواهد داشت. حال باید دید در نهایت باقری می‌تواند با حل مشکلش به پرسپولیس برگردد یا خیر.