پاسخ دبیر کل فدراسیون فوتبال عربستان به ادعای پرسپولیس

دبیرکل فدراسیون فوتبال عربستان بعداز ادعای پرسپولیسی ها درباره کارشکنی الهلال گفت:« پرسپولیسی ها اطلاعات پروازشان را با یک هفته تاخیر به ما دادند.»

مهر نوشت:دبیرکل فدراسیون فوتبال عربستان بعداز ادعای پرسپولیسی ها درباره کارشکنی الهلال گفت:« پرسپولیسی ها اطلاعات پروازشان را با یک هفته تاخیر به ما دادند.»

دبیر کل فدراسیون فوتبال عربستان گفت: اطلاعات پرواز پرسپولیس به ریاض را یک هفته پیش درخواست کرده بودیم.
تیم فوتبال پرسپولیس ایران قرار بود روز گذشته چهارشنبه با یک پرواز اختصاصی تهران را به مقصد ریاض ترک کند تا برای بازی روز شنبه با الهلال در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا آماده شود.
با این حال کاروان پرسپولیس بعد از چند ساعت معطلی، مجبور به ترک فرودگاه شد و بازیکنان به خانه‌های خود بازگشتند. باشگاه پرسپولیس و همچنین افشین پیروانی سرپرست این تیم، باشگاه الهلال و فدراسیون فوتبال عربستان را به کارشکنی و عدم صدور روادید متهم کردند.
«ابراهیم القاسم» دبیر کل فدراسیون فوتبال عربستان جزئیات این اتفاق را تشریح کرد.
ابراهیم به برنامه تلویزیونی «فی المرمی» گفت: بیانیه پرسپولیس موضوعی است که به ما مربوط می‌شود نه به باشگاه الهلال، زیرا پرونده میزبانی بر عهده فدراسیون است نه باشگاه.
وی ادامه داد: پرسپولیس باید چهارشنبه  به عربستان می‌آمد اما آنها در ارسال اطلاعات پرواز بسیار تأخیر داشتند. ما هم با AFC تماس گرفتیم و آنها از آنچه در جریان بود، مطلع بودند.
دبیر کل فدراسیون عربستان یادآور شد: ما این اطلاعات را یک هفته پیش از پرسپولیس خواسته بودیم و دیروز به آن رسیدیم. اما کارها برای اخذ مجوز ورود به عربستان در حال انجام است و ان شاءالله این موضوع چهارشنبه شب  برطرف شد.
تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۲۱:۳۰ شنبه آینده در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا میهمان الهلال عربستان است.