واکنش وزارت راه و شهرسازی درباره خبر تغییر وزیر/ رستم قاسمی همچنان فعال است

روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی درباره خبر تغییر احتمالی رستم قاسمی از این وزارتخانه واکنش نشان داد.

روابط عمومی وزارت راه و شهرسازی درباره خبر تغییر احتمالی رستم قاسمی از این وزارتخانه واکنش نشان داد.

در توضیحات ارسالی روابط عمومی وزارت و راه و شهرسازی آمده است: بدین وسیله پیرو انتشار مطلبی در خبرگزاری خبر آنلاین با عنوان ” اولین تغییر در کابینه رئیسی/ رستم قاسمی رفتنی شد؟ ” منتشر شده در مورخ ۱۰ آذر ۱۴۰۰ – ۱۶:۱۹ با شناسه خبر: کد خبر ۱۵۷۸۳۳۴ طبق ماده ۲۳ قانون مطبوعات و خبرگزاری ها توضیحات زیر برای انتشار ارسال می‌شود.
خبرگزاری خبر آنلاین با عنوان ” اولین تغییر در کابینه رئیسی/ رستم قاسمی رفتنی شد؟ ” منتشر شده در مورخ ۱۰ آذر ۱۴۰۰ – ۱۶:۱۹ به طرح موضوعاتی پرداخته است که کذب بوده و صحت نداشته که برای تنویر افکار و اطلاع رسانی شفاف توضیحات زیر ارائه می شود.
وزارت راه و شهرسازی در حال حاضر با مدیریت مهندس رستم قاسمی با توان مضاعف برای ارائه خدمت به ملت شریف ایران درحوزه مسکن و حمل ونقل همچنان فعال است و انتشار این گونه اخبار کذب انگیزه کارکنان و مدیران این وزارتخانه را برای تحقق ساخت چهار میلیون و دیگر اقدامات کلان در این حوزه نمی کاهد.
به اطلاع ملت شریف ایران اسلامی و مخاطبان گرامی می رساند عملکرد سه ماهه اخیر وزارت راه و شهرسازی در تمام زیر بخش ها به طور کامل در پایگاه خبری این وزارتخانه منتشر شده است که گویای آغاز فعالیت و شروع جهشی در ارائه خدمات این وزارتخانه خواهد بود.
استناد یک خبرگزاری رسمی به یک کانال تلگرامی برای انتشار خبر با تیتر نادرست” اولین تغییر در کابینه رئیسی” به دور از حرفه گرایی است و امید می رود به جای انتشار این گونه موارد موهوم به ترمیم سرمایه های اجتماعی از دست رفته و کسب اعتماد عمومی همت گمارده شود.
به اطلاع مخاطبان و شهروندان گرامی می رساند پایگاه اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی مرجع انتشار اخبار مستند و رسمی این وزارتخانه است و اطلاعات این وزارتخانه در مورد جزئیات اقدامات و فعالیت ها از طریق این پایگاه روزانه منتشر می شود.