محدودیتی دیگر برای دسترسی به برنامه‌های تلویزیون

پس از قطع دسترسی به آرشیو ساعتی برنامه‌های تلویزیونی در سایت تلوبیون، مدتی است که جدول پخش برنامه‌های شبکه‌ها هم از سایت‌های تخصصی آنها حذف شده است.

ایسنا نوشت: پس از قطع دسترسی به آرشیو ساعتی برنامه‌های تلویزیونی در سایت تلوبیون، مدتی است که جدول پخش برنامه‌های شبکه‌ها هم از سایت‌های تخصصی آنها حذف شده است.

مدتی است عناوین و ساعت پخش برنامه‌های شبکه‌های تلویزیونی که در قالب جدول پخش ـ کنداکتور ـ در سایت هر شبکه اطلاع‌رسانی می‌شد، از سایت تمامی شبکه‌ها حذف و از دسترس خارج شده است.

تاکنون درباره علت حذف جدول پخش برنامه‌ها در سایت‌های شبکه‌های سیما، خبری رسمی از سوی سازمان صداوسیما اعلام نشده است.

آرشیو ساعتی تلوبیون هم که دربرگیرنده محتوای پخش‌شده برنامه‌ها از شبکه‌های مختلف سیما بود، چند هفته است که در دسترس کاربران نیست.

پیش از این در روز ۱۲ بهمن، سایت تلوبیون که پخش برنامه‌های صداوسیما را در دستور کار دارد، مورد حمله سایبری قرار گرفته بود و اکنون این تلویزیون تعاملی، دسترسی به آرشیوش را برای کاربران محدود کرده است.

در پی اختلال ایجادشده در دسترسی به آرشیو ساعتی تلوبیون، روابط عمومی این تلویزیون تعاملی اعلام کرده بود که سرویس‌های آرشیوش، به‌ عنوان مرجع پخش زنده و آرشیو برنامه‌های تلویزیون، بعد از ۱۰ سال بازطراحی شده و در حال به‌روزرسانی است.