فرق استقلال و ذوب‌‍آهن بازیکن خارجی بود

هافبک ذوب آهن اعتقاد دارد اگر دفاع راست آنها مصدوم نمی‌شد استقلال حتی نمی توانست به کسب تساوی فکر کند.

حسین ابراهیمی در مورد شکست دو بر صفر ذوب‌آهن مقابل استقلال به خبرنگار ما گفت: ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و در همان ثانیه اول می‌توانستیم به گل برسیم ولی متاسفانه توپمان تبدیل به گل نشد. یکی دو موقعیت خوب داشتیم ولی روی غافلگیری و چند اشتباه پیاپی گل خوردیم و شوکه شدیم زیرا سوار بر بازی بودیم.

او در مورد وضعیت خودش ادامه داد: ۲۰ روزی مصدوم بودم و در نیمه دوم به زمین رفتم. تغییرات انجام شد تا شرایط را عوض کنیم و نیمه دوم هم خیلی خوب حمله می کردیم. دقیقه ۶۰ بود که کشاله مدافع راست ما پاره شد و عملا ما ۱۰ نفره بازی می کردیم و سمت راست زمین ما فلج شده بود و زورمان را در سمت چپ گذاشته بودیم. استقلالی ها هم این موضوع را فهمیده بودند و پرتعداد دفاع می کردند. دو، سه موقعیت خیلی خوب داشتیم که تبدیل به گل نشد و در اواخر بازی همه جلو کشیده بودیم و روی ضد حمله خود را خوردیم. درکل این را بگویم که اگر بازیکن خارجی استقلال نبود من فکر می کنم این تیم نه تنها می توانست پیروز شود بلکه مساوی هم نمی توانست از ما بگیرد و فرق ما با استقلال نداشتن بازیکن خارجی بود. به آن ها تبریک می گویم.

وی که در بازی استقلال شوت زیبایی زد و با فاصله کمی از کنار دروازه رد شد در این باره گفت: اگر آن توپ گل می‌شد خیلی قشنگ بود اما نشد. در بازی دوستانه با سپاهان همسترینگ من کش آمد  و نتوانستم با تیم تمرین کنم و کلا دو روز قبل استقلال با تیم تمرین کردم ولی درکل خدا را شکر بازی بدی نبود. اگر دفاع راست ما بود شرایط بهتر می‌شد و بازی را مساوی می‌کردیم ولی متاسفانه ۱۰ نفره بازی می کردیم.

این بازیکن در مورد دربی اصفهان که مصاف بعدی سبزپوشان خواهد بود نیز صحبت کرد و گفت: بازی سنگین داریم ولی امیدوارم بتوانیم نمایش خوبی انجام بدهیم و برعکس بازی قبلی توپ های مان تبدیل به گل شود و بازی را ببریم. سپاهان یک تیم با کلاس و با شخصیت است و در دو بازی اخیر نشان داد تیمی است که برای قهرمانی بسته شده است.

ابراهیمی در پایان یادآور شد: امسال ذوب آهن متفاوتی را خواهید دید و شک نکنید یقه خیلی از تیم‌ها را می گیرد. از هواداران می‌خواهم صبور باشند زیرا با یک باخت اتفاق بدی نخواهد افتاد و انشاالله بتوانیم بازی دربی را ببریم و همه چیز به روال عادی برگردد.