عزت دولت افزون باد

 سید عزت الله ضرغامی حقیقت میراث‌ فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی را به دغدغه اصلی نمایندگان مجلس تبدیل کرده است حقیقتی که بعضاً در موزه و در پستوها در حال فرسایش و نابودی بود حالا بر سر زبان و در ذهن قانون گذاران موج می زند

مهندس عزت الله ضرغامی با نگاه نو و با کوله باری از تجربه مدیریتی سخت و نرم ، در بدو ورود به وزارت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی به بررسی دقیق نظام مسائل پرداخت و در همان ابتدای کار مسیر تحقق اهداف و حل مشکلات وزارتخانه متبوع را در همدلی و همکاری با مجلس شورای اسلامی یافت.
همانطورکه مقام معظم رهبری در بازدید اخیر،  از نمایشگاه توانمندی های تولید داخل در خطاب به وزیر جهاد و کشاورزی فرمودند: راه درست راه مجلس و قانون است، موضوعات را در مجلس پیگیری کنید.
سید عزت الله ضرغامی حقیقت میراث‌ فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی را به دغدغه اصلی نمایندگان مجلس تبدیل کرده است حقیقتی که بعضاً در موزه و در پستوها در حال فرسایش و نابودی بود حالا بر سر زبان و در ذهن قانون گذاران موج می زند.
ضرغامی کاملا فراجناحی و دور از رنگ بندی های سیاسی در صدد حل مشکلات انباشته شده در ادوار مختلف است او با تشخیص بموقع،  بدون اتلاف سرمایه های وزارت میراث فرهنگی ،گردشگری و صنایع دستی در راه درست که راه مجلس و قانون است قدم برداشته و در کنار نمایندگان مردم شریف کشورمان در مجلس شورای اسلامی با برگزاری جلسات مستمر و حضور در حوزه های انتخابی دور و نزدیک در میان میدان در کنار مردم کوچه و بازار نقش آفرینی می کند.
ضرغامی ، سخاوتمندانه گرانترین داشته خود از چله مجاهداتش را برای صاحبان اصلی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران بکار گرفته است.

امیر مشتاق