حسرتی که حالا هواداران استقلال می‌خورند!

قایدی شب گذشته با دبل در گلزنی و اثر مستقیم روی یک گل دیگر، یک تنه توانست تیمش را پیروز میدان و همه را مبهوت هنرنمایی خود کند.

امیر رضا احمدی: وقتی با درخشش در ایرانجوان بوشهر مسافر پایتخت شد تا لباس آبی های شهر را بپوشد، خیلی ها به او امیدوار بودند اما خیلی های دیگر می گفتند ستاره جوان ممکن است در راه افرادی چون مجاهد خذیراوی قدم بردارد و استعدادش بسوزد و نامش برود در لیست استعدادهای سوخته ای که سالیان سال است فوتبال ایران به خود می بیند. او در مسیر حاشیه قدم می زد اما حضور استراماچونی در استقلال برایش به خوبی تعبیر شد و توانست او را در یک مسیر درست و حرفه ای قرار دهد تا باشوی کوچک فوتبال ایران به خوبی از جادوی ساق هایش بهره ببرد. مهدی قایدی با درخشش در استقلال، زوج فیل و فنجانش با دیاباته و خود نمایی در لیگ قهرمانان آسیا هم عیار بالای خودش را نشان داد و هم توانست چشم تیم های مختلف را بگیرد.

هر چند به انتخاب و سفرش به شباب الاهلی انتقاد های زیادی وارد شد اما او شب گذشته یک بار دیگر نشان داد در سابق هایش چه تکنیک های نابی نهفته و فوتبال ایران چه جواهر ارزشمندی را در اختیار دارد. قایدی دیشب بار دیگر یک تنه با نفوذ هایش، دربیل های منحصر به فرد و دبل در گلزنی و اثر مستقیم روی یک گل دیگر، تیمش را از نبرد با شارجه سربلند خارج کرد و یکبار دیگر یاد جادوگری های علی کریمی را در ذهن اماراتی ها زنده کرد. هرچند قیاس او با کریمی شاید در از نظر خیلی ها منطقی نباشد اما جنس تکنیک پسر ریز جثه بوشهری از جنس همان تکنیکی است که علی کریمی با خود داشت. هرچند تنگ امارات برای وینگر خوش تکنیک ایران کوچک است اما می توانیم به درخشش او در این لیگ امیدوار بود و البته دلخوش به تصمیم های بهتر از طرف باشوی فوتبال ایران و حضورش در تیم های بزرگ دنیا که بی شک لیاقتش را دارد. فعلا فوتبال امارات باید غرق در تکنیک ناب این ایرانی باشد و فوتبالدوستان ایرانی هم امیدوار به حضورش در اروپا.