توصیه سیدجلال به وزیر ورزش درباره پرسپولیس و استقلال

کاپیتان پرسپولیس اعتقاد دارد وزیر ورزش و جوانان درباره مدیریت سرخابی‌ها باید دیدگاه متفاوتی داشته باشد.

سیدجلال حسینی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: باعث خوشحالی ما بود که هواداران خود را می‌دیدیم. آنها از بازوهای قدرت ما هستند. تیم ما عالی بازی کرد و سه امتیاز خوب به دست آوردیم.

وی درباره اینکه سیستم کمک داور ویدئویی هنوز به فوتبال ایران نیامده است، تصریح کرد: جای خالی VAR احساس می‌شود و نمی‌دانم این را باید به چه کسی بگوییم. امیدوارم همه این کارها انجام شود.

کاپیتان پرسپولیس در واکنش به حضور شهاب‌الدین عزیزی خادم در تمرین صنعت نفت، در آستانه دیدار با شاگردان گل‌محمدی گفت: از این سؤالات حاشیه‌ای نپرسید.

حسینی در مورد کیفیت فنی سرخپوشان خاطرنشان کرد: ما بازی به بازی بهتر می‌شویم. سختی‌های زیادی را تحمل کردیم و قهرمانی‌هایی به دست آوردیم. شرایط ما رفته‌ رفته بهتر می‌شود و بازیکنان جدید هم زحمت می‌کشند. امیدوارم روز به روز با کمک هواداران قوی‌تر شویم.

وی درباره اینکه قرار بود ۱۵ درصد از قرارداد اعضای تیم پرسپولیس به حساب آنها واریز شود، بیان کرد: قرار است این مبلغ پرداخت شود و امیدوارم صدری این کار را انجام دهد.

کاپیتان پرسپولیس در این باره که وزیر ورزش و جوانان گفته است نباید مسائل فنی و مدیریتی را به هم گره زد، عنوان کرد: ما مشکلات زیادی داریم و باید آنها را بیان کنیم. پرسپولیس و استقلال زیر نظر وزیر ورزش است و او باید دیدگاه دیگری داشته باشد. سجادی باید به این دو باشگاه کمک کند و امیدوارم مشکلات حل شود.