بازگشت مدافع جنجالی به ترکیب پرسپولیس

مدافع راست تخصصی پرسپولیس بعد از نمایش چند دقیقه‌ای برابر الهلال عربستان امیدوار است در افتتاحیه لیگ شانس حضور در ترکیب تیمش را به دست بیاورد.

پرسپولیس با شکست سه گله برابر الهلال عربستان در مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا به کار خود در این رقابت‌ها پایان داد. یحیی گل محمدی که در شرایط عدم حضور در رقابت‌های رسمی پا به مسابقات مرحله حذفی و حساس لیگ قهرمانان گذاشته بود، بعد از عبور از استقلال تاجیکستان در دوشنبه، اینبار در ریاض نتوانست برابر الهلال به نتیجه لازم دست یابد و با شکست برابر این حریف قدرتمند به کار پایان داد. الهلال نیز در ادامه با عبور از النصر راهی فینال مسابقات شد.

مهدی شیری که در این بازی روی نیمکت تیمش حاضر بود، در ادامه با نظر یحیی گل محمدی در دقایق پایانی بازی جانشین سیامک نعمتی شد. مدافع راست تخصصی پرسپولیس بعد از حضور در ترکیب این تیم توانست در فاز دفاعی عملکرد خوبی از خود به جا بگذارد و اکنون امیدوار است بتواند در اولین جدال فصل برابر فولاد خوزستان در اهواز، شانس حضور در ترکیب تیم را به دست بیاورد.

شیری بعد از پایان قراردادش با این تیم، در نقل و انتقالات قراردادش را بار دیگر با سرخپوشان تمدید کرد تا اکنون به عنوان تنها مدافع تخصصی این تیم، با سیامک نعمتی در رقابت برابر حضور در ترکیب قرار داشته باشد.