AFC درخواست استقلال و پرسپولیس را قبول نکرد

عضو کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها خبر مخالفت کنفدراسیون فوتبال آسیا با نامه فدراسیون فوتبال ایران را تائید کرد.

میزان نوشت: عضو کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها خبر مخالفت کنفدراسیون فوتبال آسیا با نامه فدراسیون فوتبال ایران را تائید کرد.

داریوش مصطفوی در واکنش به خبر مخالفت AFC با درخواست فدراسیون فوتبال به منظور تعیین مهلت دوباره برای تکمیل مدارک باشگاه‌های ایرانی جهت دریافت مجوز حرفه‌ای برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: متأسفانه با وجود نامه‌ای که فدراسیون فوتبال به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرد، آن‌ها با درخواست ما مخالفت کردند؛ به همین دلیل قرار است سه‌شنبه مسئولان فدراسیون فوتبال برای اطلاع رسانی در این خصوص نشست خبری برگزار کنند.

عضو کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌ها در ادامه افزود: من هر صحبتی در خصوص این ماجرا داشته باشم ممکن است اطلاعات مرتبط با این پرونده ناقص باشد، به همین دلیل قرار است در یک نشست خبری با حضور مسئولان فدراسیون فوتبال ابعاد این پرونده به صورت شفاف اعلام شود تا هواداران، رسانه‌ها و اهالی فوتبال در جریان این موضوع قرار گیرند.

مصطفوی در پایان گفت: برابر هماهنگی‌های صورت گرفته قرار است زمان برگزاری این نشست که تصور می‌کنم روز سه‌سنبه است از سوی فدراسیون فوتبال اطلاع رسانی شود تا به صورت جامع و با استناد به مدارک موجود در این خصوص با نمایندگان رسانه‌های گروهی گفت‌وگو کنیم.

گفتنی است، حسن کامرانی‌فر روز شنبه در گفت‌وگو با رسانه‌های گروهی از ارسال نامه فدراسیون فوتبال بابت نواقص موجود در مدارک استقلال و پرسپولیس به کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر داد تا با گرفتن مهلت بیشتر مدارک دارای نقص اصلاح شود، اما شب گذشته برخی رسانه‌ها از مخالفت کنفدراسیون فوتبال آسیا با این درخواست خبر دادند، اما هنوز فدراسیون فوتبال به صورت رسمی در این خصوص اطلاع رسانی انجام نداده است.