گل‌محمدی چشم انتظار بازگشت بی‌دردسر سه ملی‌پوش پرسپولیس

پرسپولیس برای مصاف با الهلال نیازمند تمام نفراتش است و این روزها تیمش به نحوی تمرین می‌کند که کسی در تمرینات مصدوم نشود.

یکی از نگرانی‌های اصلی پرسپولیس برای بازی با الهلال رفتن دو مربی و سه بازیکنش به اردوی تیم ملی در واپسین تمرینات تیم پیش از سفر به عربستان است. سرخ‌ها این روزها بدون کریم باقری و مهرداد خانبان مربی و آنالیزورشان و همچنین در غیاب وحید امیری، میلاد سرلک و مهدی ترابی تمرین می‌کنند اما چیزی که برای یحیی خیلی مهم است سالم برگشتن این بازیکنان به اردوگاه سرخ‌هاست.

در اردوهای قبلی تیم ملی بازیکنانی مثل کمال کامیابی نیا، وحید امیری و میلاد سرلک با مصدومیت برگشتند و کار برای پرسپولیس بسیار سخت شد. حال یحیی امیدوار است مهره‌هایش بدون دردسر بازی حساس با کره جنوبی را پشت سر بگذارند و به تیم برگردنند چرا که احتمالا هر سه نفر آنها جزو نفرات ترکیب اصلی خواهند بود و غیبت‌شان قرمزها را تضعیف خواهد کرد.

پرسپولیس چهار روز دیگر در عربستان به مصاف الهلال خواهد رفت. این تیم مهدی مهدیخانی و علی شجاعی را به علت مصدومیت در اختیار ندارد و کامیابی نیا نیز به دلیل دور بودن از شرایط مسابقه احتمالا این بازی را از دست می‌دهد. همچنین پرسپولیس تمرینات آماده سازی و بازی‌های دوستانه خود را به نحوی برگزار کردند که بازیکنان دچار مصدومیت نشوند.