پرسپولیس به دنبال پاک کردن خاطره تلخ در اراک

تیم فوتبال پرسپولیس قصد دارد در هفته سوم لیگ برتر با برتری مقابل آلومینیوم اراک رقابت خودش را با با تیم‌های مدعی قهرمانی ادامه دهد.

در ادامه مسابقات هفته سوم لیگ برتر فوتبال، امروز (دوشنبه) سه مسابقه برگزار خواهد شد که در مهم‌ترین بازی پرسپولیس در اراک به مصاف آلومینیوم خواهد رفت. شاگردان یحیی گل‌محمدی که قهرمانی ۵ دوره اخیر لیگ برتر را یدک می‌کشند، قصد دارند با پیروزی در هفته سوم، رقابت با تیم‌های مدعی را ادامه دهند. سپاهان و استقلال در هفته سوم برابر حریفان خود به برتری دست یافته‌اند و سرخ‌پوشان دوست ندارند از رقابت عقب بمانند، اما حریف‌شان تیمی است که سال گذشته در اراک توانست تنها شکست پرسپولیس در لیگ بیستم را رقم بزند.

رسول خطیبی نیم فصل اول سال گذشته سرمربی آلومینیوم بود و توانست پرسپولیس را از پیش‌رو بردارد، تیمی که حامد پاکدل را در نوک حمله داشت و امسال به پرسپولیس پیوسته است. رسول خطیبی در مواجه با پرسپولیس در تیم‌های قبلی خود صاحب سه شکست، دو پیروزی و دو تساوی شده است و نشان داده تیم‌هایش برابر پرسپولیس حریف گردن کلفتی هستند. آلومینیوم در دو بازی اول خود ۴ امتیاز کسب کرده است و می‌خواهد مانند سال گذشته یقه پرسپولیس را بگیرد.

گلزنی مهدی عبدی در دیدار با نساجی مازندران باعث امیدواری یحیی گل‌محمدی شد، اما نقطه منفی گل خوردن پرسپولیس در دو دیدار متوالی است که شاید کمی باعث دغدغه‌ سرمربی پرسپولیس شده باشد. رویارویی گل‌محمدی و خطیبی از جمله تقابل‌های جذاب در لیگ برتر بوده و این بار سرمربی پرسپولیس قصد دارد خاطره تلخ فصل گذشته را با برد مقابل آلومینیوم اراک پاک کند.