مردم باید نتیجه اقدامات کوتاه‌مدت دولت را برای بهبود معیشت لمس کنند

نماینده میناب در مجلس گفت:‌ اقدامات دولت برای حل مشکلات معیشتی مردم باید به گونه‌ای باشد که مردم در کوتاه‌مدت نتایج زحمات دولتمردان را لمس کنند.

فارس نوشت: نماینده میناب در مجلس گفت:‌ اقدامات دولت برای حل مشکلات معیشتی مردم باید به گونه‌ای باشد که مردم در کوتاه‌مدت نتایج زحمات دولتمردان را لمس کنند.

حسین رئیسی نماینده مردم میناب در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی، گفت: دولت سیزدهم از زمان آغاز به کار خود اقداماتی را برای حل مشکلات مردم در حوزه مسائل معیشتی، مسکن و … در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: در حوزه مسکن اقداماتی برای کنترل قیمت فولاد، سیمان و به طور کل مصالح ساختمانی در دستور کار دولت قرار گرفته و عرضه فولاد و … در بورس خود یکی از اقداماتی است که باعث شفافیت و جلوگیری از رانتخواری‌ها در این حوزه می‌شود.

نماینده مردم میناب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در حوزه نیازهای روزمره مردم هم همچون مرغ، تخم‌مرغ و… اقداماتی شروع شده که از جمله آن می‌توان به عرضه نهادهای دامی با قیمت مناسب و حمایت از تولیدکنندگان در این بخش اشاره کرد که به مرور زمان ان‌شاءالله مردم نتایج مثبت آن را خواهند دید.

 

رئیسی خاطرنشان کرد: در حوزه دامداران و دامپروران نیز اقدامات حمایتی  خوبی شروع شده که امیدواریم در کوتاه‌مدت نتایج آن را مردم و به ویژه دامپروران ببینند.

وی افزود: سازمان برنامه و بودجه رشد ۸درصدی اقتصاد را هدف‌گذاری کرده که این رشد ۸درصدی بین بخش‌های مختلف صنعت، کشاورزی، خدمات و… تقسیم شده است.

نماینده مردم میناب در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: گرچه اقدامات جدی در حوزه‌های مختلف برای بهبود وضعیت معیشتی مردم آغاز شده اما باید کار به گونه‌ای باشد که مردم در کوتاه‌مدت نتایج زحمات دولتمردان را ببینند. مردم در سخت‌ترین شرایط اقتصادی و همچنین شرایط شیوع ویروس کرونا و با وجود همه فضاسازی‌های رسانه‌ای علیه نظام و اصل انتخابات در پای صندوق‌های رأی حاضر شدند و حال باید پاسخ این اعتماد داده شود.