مبلغ قرارداد بازیکن خارجی استقلال دو برابر ۲ بازیکن خارجی پرسپولیس

عزیزبک آمانوف با استقلال قراردادی به ارزش ۵۵۰ هزار دلار امضا کرد که رقم آن بیشتر از مجموع قرارداد دو بازیکن تاجیک پرسپولیس است.

خبرورزشی نوشت:عزیزبک آمانوف با استقلال قراردادی به ارزش ۵۵۰ هزار دلار امضا کرد که رقم آن بیشتر از مجموع قرارداد دو بازیکن تاجیک پرسپولیس است.

استقلال سهمیه آسیایی خود را در نیم فصل دوم با هافبک ازبک پر کرد و حالا برای خرید آخرین بازیکن خارجی خود تلاش می‌کند. در طرف مقابل پرسپولیس به دلیل مشکلات مالی به جای یک سهیمه آسیایی دو بازیکن آسیایی خرید و یک نفر را در سهمیه آزاد قرار داد.

استقلال بر خلاف پرسپولیس محدودیت‌های زیادی در رقم قرارداد ندارد و توانست قراردادی با آمانوف امضا کند که بیشتر از مجموع قرارداد دو بازیکن تاجیک پرسپولیس است.

آمانوف ۵۵۰ هزار دلار برای دو فصل و نیم می‌گیرد که به عبارتی سالی ۲۲۰ هزار دلار دریافت خواهد کرد اما تاجیک‌های پرسپولیس با قراردادی ۷۰ و ۹۰ هزار دلاری در سال به جمع سرخپوشان پیوستند. که روی هم سالی ۱۶۰ هزار دلار می‌گیرند و این یعنی قرار داد صفروف و هنانوف روی هم ۶۰ هزار دلار کمتر از بازیکن ازبک استقلال است.

با توجه به خرید گران قیمت تر استقلال حالا توقع از این بازیکن بالا می‌رود و آمانوف باید از هر دو تاجیک پرسپولیس بهتر باشد تا خرید مجیدی مورد قبول هواداران قرار گیرد.