دو عضو تیم ملی پرورش اندام برنگشتند/ یک نفر را با آمبولانس بردند!

تیم ملی پرورش اندام ایران در حالی مسابقات جهانی در اسپانیا را به پایان برد که بازنگشتن دو عضو این تیم و همچنین اتفاقات حاشیه‌ای قهرمانی این تیم در مسابقات را زیر سایه برد.

هفتاد و پنجمین دوره رقابتهای پرورش اندام قهرمانی جهان ۲۰۲۱ به میزبانی شهر سانتاسوسانای اسپانیا به پایان رسید و ملی‌پوشان کشورمان موفق شدند بالاتر از رقبا عنوان قهرمانی جهان را در مجموع تمامی رشته ها از آن خود کنند.

در پایان این رقابتها تیم ملی ایران در مجموع مسابقات پرورش اندام، فیزیک، فیزیک کلاسیک، بادی کلاسیک، ماسکولار و فیتنس صاحب ۱۰ طلا، ۷ نقره و ۵ برنز شد و بالاتر از رقبا قرار گرفت تا بعد از یک سال وقفه و غیبت در رقابت های جهانی بار دیگر بر سکوی قهرمانی جهان تکیه بزند. آخرین قهرمانی ایران در جهان در سال ٢٠١٩ و در فجیره امارات رقم خورده بود.

خبرنگار ما کسب اطلاع کرد در حین برگزاری این مسابقات یکی از قهرمانان با این استدلال که حق او خورده شده است قصد ایجاد حاشیه و درگیری با مسئولان فدراسیون جهانی را داشته که همین امر تبعاتی را برای این عضو تیم ملی داشته است.

تبعات اعتراض این عضو تیم ملی در طول مسابقات، هنگام بازگشت ملی پوشان به فرودگاه مشخص می شود و یکی از اعضای تیم با انتقاد از رفتار هم تیمی‌اش با او درگیر می شود و با توسط یک جسم سخت به سر او آسیب جدی وارد می کند.

خونریزی از ناحیه سر برای این ملی پوش شرایط را حاد می کند اما به دلیل حرکت به سمت فرودگاه این فرد به بیمارستان منتقل نمی شود و پس از آنکه بامداد امروز سه شنبه تیم ملی به ایران می رسد او را با آمبولانس به یکی از بیمارستان‌های تهران انتقال می دهند تا تحت مداوا قرار گیرد.

از بیمارستانی که این ملی پوش بستری شده کسب اطلاع کردیم که شرایط او به علت خونریزی زیاد وخیم بوده و برای عمل جراحی آماده شده است.

از سوی دیگر عنوان شده که دو عضو تیم ملی پرورش اندام به همراه سایر اعضا به ایران برنگشتند و در اسپانیا مانده‌اند. هنوز مشخص نیست این دو به چه منظوری به همراه تیم برنگشته‌اند اما گفته می شود قصد پناهندگی دارند.