در نشست غیر علنی امروز مجلس لایحه رتبه بندی معلمان تعیین تکلیف شد

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: رئیس سازمان برنامه و بودجه در نشست غیرعلنی مجلس عنوان کرد که ما در سال جاری 25 هزار میلیارد تومان اعتبار به رتبه بندی معلمان تخصیص می‌دهیم.

فارس نوشت: عضو هیات رئیسه مجلس گفت: رئیس سازمان برنامه و بودجه در نشست غیرعلنی مجلس عنوان کرد که ما در سال جاری ۲۵ هزار میلیارد تومان اعتبار به رتبه بندی معلمان تخصیص می‌دهیم.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست غیرعلنی امروز مجلس گفت: در این جلسه که با حضور رئیس سازمان اداری و استخدامی و رئیس سازمان برنامه و بودجه برگزار شد، موضوع رتبه بندی معلمان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در جلسه غیرعلنی امروز مجلس رئیس سازمان برنامه و بودجه عنوان کرد که ما در سال جاری ۲۵ هزار میلیارد تومان برای رتبه بندی معلمان تخصیص خواهیم داد.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: در نهایت بنا شد تا لایحه رتبه بندی معلمان به کمیسیون ارجاع شود تا با حضور رئیس سازمان اداری و استخدامی و رئیس سازمان برنامه و بودجه با توجه به میزان اعتباری که بناست در سال جاری برای این برنامه تخصیص یابد و برنامه‌های انجام شده مورد بحث و بررسی قرار گیرد و نتیجه بررسی‌ها تا ۱۰ روز دیگر به صحن مجلس ارائه شود.