خبر مهم نظام وظیفه برای مشمولان خدمت سربازی مناطق سیل زده جنوب کشور

سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: تاریخ اعزام به خدمت مشمولان ساکن شهرهای جنوبی کشور که در اثر سیل دچار آسیب شده و قادر به اعزام به خدمت نیستند، تمدید می شود.

ایرنا نوشت: سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: تاریخ اعزام به خدمت مشمولان ساکن شهرهای جنوبی کشور که در اثر سیل دچار آسیب شده و قادر به اعزام به خدمت نیستند، تمدید می شود.

سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران دراطلاعیه ای اعلام کرد: به منظور همدردی با مشمولان و خانواده های آنان در مناطق سیل زده جنوب کشور، تسهیلاتی برای تمدید تاریخ اعزام به خدمت برای این دسته از عزیزان در نظر گرفته شده است.

این دسته از مشمولان که در اثر سیل دچار آسیب شده و قادر به اعزام به خدمت نبوده اند، در صورت تمایل و ارائه درخواست، می توانند تاریخ اعزام به خدمت خود را تمدید کنند.

در این اطلاعیه آمده است:مشمولان باید درخواست خود را به نزدیکترین دفتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰)، وظیفه عمومی شهرستان یا استان محل سکونت ارائه کنند و پیگیری لازم را به عمل آورند؛ همچنین در صورتیکه این عزیزان امکان مراجعه برای ثبت درخواست را نداشته اند، مدت غیبت آنان  برابر دستورالعمل صادره قابل توجیه است.

همچنین مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی  khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.