اولین واکنش پیرمرد خارجی به پیشنهاد استقلال/عکس

استویان ورانیش مهاجم ۳۵ ساله اهل کشور بوسنی که شایعاتی پیرامون حضورش در استقلال مطرح شده بود، راهی بنگلادش شد!

خبرورزشی نوشت: استویان ورانیش مهاجم ۳۵ ساله اهل کشور بوسنی که شایعاتی پیرامون حضورش در استقلال مطرح شده بود، راهی بنگلادش شد!

چند روز پیش خبرهایی در رسانه های کشور بوسنی و هرزگوین مطرح و عنوان شد که استویان ورانیش مهاجم ۳۵ ساله تیم بوراتس بانیا لوکا قهرمان فصل گذشته بوسنی به دنبال پیوستن به استقلال است. تعداد زیادی از رسانه های این کشور از جمله وب سایت sportsport این خبر را منتشر کردند و حتی یک وب سایت نیز مدعی شد این بازیکن در تهران حضور داشته و قرار است تست های پزشکی را پشت سر بگذارد!

با این حال و از آنجایی که در نگاه اول نیز خرید این بازیکن ۳۵ ساله توسط کادرفنی استقلال امری محال و عجیب به نظر می رسید، این بازیکن روز گذشته به شکل رسمی به تیم باشوندهارا کینگز در کشور بنگلادش پیوست تا به اخبار و شایعات عجیبی که پیرامون حضور او در ایران منتشر شده بود، پایان دهد.

ورانیش یک استوری را به زبان فارسی در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و با تشکر از هواداران استقلال بابت پیام های محبت آمیزشان، گفت: هیچ مذاکره ای از جانب ما با تیم استقلال انجام نشد و تمامی مطالبی که در رسانه ها درج می شد صرفا شایعه ای بیش نبود. اما ما هرگز این تیم بزرگ را از یاد نخواهیم برد و از این به بعد یکی از طرفدارهای این تیم هستیم.

اولین واکنش پیرمرد خارجی به پیشنهاد استقلال/عکس