از تهران با گوشی شیائومی و فیلترشکن هنگ کنگ برای تائید مدارک یار گابنی ایمیل زدند!

پرونده بازیکن گابنی گل گهر جنجال بزرگی در لیگ برتر ایجاد کرده است و کمیته انضباطی ۷ امتیاز از این تیم کسر و به تیم های مقابلش داد.

دنیای ورزش تورنتو نوشت: پرونده بازیکن گابنی گل گهر جنجال بزرگی در لیگ برتر ایجاد کرده است و کمیته انضباطی ۷ امتیاز از این تیم کسر و به تیم های مقابلش داد.

یکی از اتفاقات جنجالی درباره یار گابنی تیم گل گهر، مکاتبات انجام گرفته میان فدراسیون فوتبال و فدراسیون گابن و ایمیل هایی است که در این میان رد و بدل شدند.

از میان تمام این مکاتبات تنها دو ایمیل به تهران رسیده که از مبداء گابن است و توسط معاون دبیرکل و با ایمیل مورد تائید فیفا بوده . ایمیل هایی که می گوید یار گابنی بازی ملی ندارد. اما ایمیل هایی که مدارک بازیکن گابنی گل گهر را تائید کردند هیچ کدام از گابن ارسال نشدند و استعلام های فنی از پلیس فتا نشان داده تعدادی از این ایمیل ها از تهران و از یک گوشی شیائومی ارسال شدند.

اگرچه مکاتبه با باشگاه های خارجی بر عهده روابط بین الملل فدراسیون فوتبال است اما تائید اصالت اسناد ارائه شده از سوی بازیکنان بر عهده بازیکن و باشگاه اوست.

حالا پرونده تخلف و جعل اسناد بازیکن گابنی باز است و برای بررسی بیشتر به مراجع نظارتی فدراسیون فوتبال ارجاع شده تا مشخص شود چه کسی این ایمیل ها را از تهران فرستاده است.